Ubytování

Domov seniorů je situován do dvou budovách. Kapacita domova seniorů je 64 lůžek. Celý objekt je řešen důsledně bezbariérově. K dispozici jsou dvoulůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením. Pokoje jsou vybavené elektricky polohovatelnými lůžky nočními stolky, stolem, křesla, lednicí, televizí a možností připojení k internetu. Součástí pokoje je také předsíň s uzamykatelnou vestavěnou skříní, koupelna se sprchovým koutem a WC. Domov seniorů dále disponuje dvou, tří, čtyř a 1 pětilůžkovým pokojem, kde jsou pokoje vybaveny elektricky polohovatelnými lůžky, nočními stolky, stolem a křesly. K dispozici je také televize, lednice, uzamykatelná skříň.

Klienti si pokoje mohou vyzdobit obrázky, fotografiemi rodiny, květinami. S sebou si také mohou vzít drobné předměty např.: lampička, rádio, apod.

V rámci ubytování je pro klienty Domova seniorů zajištěn úklid. Pokoje jsou uklízeny denně. Součástí úklidu je také vynášení odpadů a zalévání květin.

Obyvatelům Domova jsou také k dispozici společné prostory např.: jídelna (po celý den k dispozici teplé a studené nápoje), kuchyňka (možno uvařit i lehká jídla, k dispozici sporák, varná konvice, mikrovlnná trouba, ostatní vybavení kuchyně), klubovna (otevřená po celý den, klubovnu mohou využít i návštěvy, každý den zde probíhá kondiční cvičení a pravidelně každý čtvrtek trénování paměti), centrální koupelna s vanou na každém patře, terasa, kuřárna, dvůr a zahrada.

Gerimed a.s.,
Vítkovo náměstí 3
257 91, Sedleč - Prčice
IČ: 25579282
DIČ: CZ25579282